Cisco FET-10G

Cikkszám: 520097
19 900 Ft
Nettó ár: 15 669 Ft

Eladó Cisco FET-10G használt SFP főbb tulajdonságai

 

  • SFP+ porthoz
  • 850nm hullámhossz
  • 10Gbps sebesség
  • Multi Mode Fibre (MMF)
  • Short Range
  • garancia: 3 hónap

Gyártó oldala

További Cisco használt hálózati eszközök

Készleten: 2 db
Utoljára frissítve: 2023.01.27.
Terméktulajdonságok:
  • Gyártó: Cisco
  • Hálózati eszköz: 10 Gigabit
Kategória: Hálózati eszközök
Mikor kapom meg? Mikor kapom meg a rendelésem?
Kiszállítással csütörtökön (2023-02-02)
Rendelését a következő munkanapon feladjuk, ezt követően bármikor nyomonkövetheti.

Eladó Cisco FET-10G használt SFP főbb tulajdonságai

 

  • SFP+ porthoz
  • 850nm hullámhossz
  • 10Gbps sebesség
  • Multi Mode Fibre (MMF)
  • Short Range
  • garancia: 3 hónap

Gyártó oldala

További Cisco használt hálózati eszközök